CHATKA

Stacks Image 40

UBYTOVÁNÍ

Návštěvníkům je k dispozici 6 prostorných pokojů, kde každý 4-lůžkový pokoj umožňuje nádherný výhled do okolní přírody a má vlastní koupelnu s WC. Koupelny jsou vybavené sprchovými kouty, umyvadly a WC. Lůžkoviny a ručníky jsou zahrnuty v základní ceně pronájmu. Kuchyně s jídelnou je zařízena dvěma sklokeramickými deskami a dvěma elektrickými troubami, mikrovlnnou troubou, chladničkami s mrazákem, rychlovarnou konvicí, presovačem a topinkovačem. Najdete zde dostatečné množství nádobí pro 24 osob. Pokoje v penzionu je možné si pronajmout samostatně nebo po dohodě je možný pronájem celého penzionu.
Kapacita celého penzionu je 24 lůžek + 3 přistýlky. V přízemí se také nachází vybavená herna (šipky, dětský koutek, TV).
Pro odpočinek je možné využít i oplocenou zahradu o rozloze 5,8 tis. metrů čtverečních s dětským hřištěm, pískovištěm a zastřešeným letním posezením s grilem. Parkování je zajištěno přímo u objektu.
Rybáři si mohou pronajmout srub přímo na hrázi rybníka, popř. i rybářské vybavení. Ve srubu se nachází společenská místnost s malou kuchyňkou, ledničkou a krbovými kamny. V podkroví je možné přenocovat.
Dále je možné si pronajmout chatku pod hrází rybníka. Má oddělenou ložnici pro 4 osoby, kuchyňku a sociální zařízení.Stacks Image 92
Stacks Image 99
Stacks Image 106
Stacks Image 113
Stacks Image 120